OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Images
cy: Delweddau

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: More
cy: Mwy

en: Tags
cy: Tagiau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Help
cy: Cymorth

en: Default
cy: Diofyn

en: Attachment
cy: Atodiad

en: All
cy: I gyd

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Footer
cy: Troedyn

en: Location
cy: Lleoliad

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
