OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: More
eo: Pli

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Location
eo: Loko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
