OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Author
et: Autor

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Description
et: Kirjeldus

en: Latest Articles
et: Viimased artiklid

en: Administration
et: Haldus

en: More
et: Veel

en: Tags
et: Sildid

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Event
et: Sündmus

en: Attachment
et: Manus

en: All
et: Kõik

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Footer
et: Jalus

en: Location
et: Asukoht

en: Gallery
et: Galerii

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Map
et: Kaart

en: author
et: autor

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Card
et: Kaart

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Asc
et: Kasvav

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.
