OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Author
gl: Autor/a

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: More
gl: Máis

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Event
gl: Evento

en: Attachment
gl: Anexo

en: All
gl: Todo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Location
gl: Localización

en: Gallery
gl: Galería

en: Address
gl: Enderezo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Map
gl: Mapa

en: Your Email
gl: O seu enderezo de correo-e

en: author
gl: autor

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Newsletter
gl: Boletín

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
