OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: Latest Articles
he: כתבות אחרונות

en: Administration
he: ניהול

en: More
he: עוד

en: Tags
he: תגיות

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Event
he: אירוע

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: All
he: הכל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Location
he: מיקום

en: Gallery
he: גלריה

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Map
he: מפה

en: author
he: מחבר/ת

en: Video
he: וידאו

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Card
he: קלף

en: @interval ago
he: לפני @interval

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Asc
he: סדר עולה
