OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Author
hr: Autor

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: More
hr: Više

en: Tags
hr: Oznake

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Event
hr: Događanje

en: Attachment
hr: Prilog

en: All
hr: Svi

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Footer
hr: Podnožje

en: Location
hr: Lokacija

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Asc
hr: Uzlazno
