OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: Author
hu: Szerző

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: Latest Articles
hu: Legfrissebb cikkek

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: More
hu: Több

en: Tags
hu: Címkék

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Event
hu: Esemény

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: All
hu: Mind

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Footer
hu: Lábléc

en: Location
hu: Helyszín

en: Gallery
hu: Galéria

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Map
hu: Térkép

en: Your Email
hu: Email cím

en: author
hu: szerző

en: Video
hu: Videó

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Card
hu: Kártya

en: @interval ago
hu: @interval ideje

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Asc
hu: Növ

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Recent content.
hu: Friss tartalom.

en: @interval hence
hu: @interval múlva
