OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Images
is: Myndir

en: Author
is: Höfundur

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Stjórnun

en: More
is: Meira

en: Tags
is: Efnisorð

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Event
is: Viðburður

en: Attachment
is: Viðhengi

en: All
is: Allt

en: Page title
is: Titill síðu

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Footer
is: Fótur

en: Location
is: Staðsetning

en: Address
is: Heimilisfang

en: Sort by
is: Raða eftir

en: author
is: höfundur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Newsletter
is: Fréttabréf

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
