OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: More
jv: Lengkapé

en: Tags
jv: Tautan

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Attachment
jv: Sisipan

en: All
jv: Kabèh

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Location
jv: Lokasi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Asc
jv: Urut Maju
