OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Author
ka: ავტორი

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: More
ka: მეტი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Date
ka: თარიღი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: author
ka: ავტორი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
