OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: More
kk: Толығырақ...

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
