OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Latest Articles
kn: ಹೊಸ ಲೇಖನಗಳು.

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Connect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಲ್ಪಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
