OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: More
ku: زیاتر

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: All
ku: هەموو

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: About
ku: دەربارە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
