OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (51 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Author
lv: Autors

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Latest Articles
lv: Jaunākie Raksti

en: Administration
lv: Administrēšana

en: More
lv: Vairāk

en: Tags
lv: Birkas

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Event
lv: Notikums

en: Attachment
lv: Pielikums

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Footer
lv: Kājene

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Gallery
lv: Galerija

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Map
lv: Karte

en: Your Email
lv: Tavs e-pasts

en: author
lv: autors

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Card
lv: Kartiņa

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Responsive
lv: Responsīvs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
