OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Help
mk: Помош

en: Location
mk: Локација

en: - All -
mk: - Сите -
