OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Images
mr: चित्रे

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Latest Articles
mr: नवीन लेख

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: More
mr: अधिक

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: All
mr: सर्व

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Location
mr: स्थळ

en: Address
mr: पत्ता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
