OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Images
nn: Bilete

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: More
nn: Meir

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Event
nn: Hending

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Footer
nn: Botntekst

en: Location
nn: Stad

en: Address
nn: Adresse

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
