OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ
