OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: More
sq: Akoma

en: Tags
sq: Etiketat

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: About
sq: Informacione

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
