OpenChurch Core (3.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Latest Articles
te: కొత్త వ్యాసాలు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: More
te: మరిన్ని

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Date
te: తేదీ

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Attachment
te: జోడింపు

en: All
te: అన్నీ

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Page
te: పేజీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు
