OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Author
af: Outeur

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: Latest Articles
af: Nuutste artikels

en: Administration
af: Administrasie

en: More
af: Meer

en: Tags
af: Etikette

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Footer
af: Onderskrif

en: Location
af: Ligging

en: Apply
af: Pas toe

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: - All -
af: - Alle -
