OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: More
bg: още...

en: Tags
bg: Таг

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: All
bg: Всички

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Location
bg: Местоположение

en: Address
bg: Адрес

en: Apply
bg: Търси
