OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Images
bn: ছবি

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: More
bn: আরও

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Date
bn: তারিখ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Location
bn: অবস্থান

en: About
bn: সম্পর্কে

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
