OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Author
eu: Egilea

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: More
eu: Gehiago

en: Tags
eu: Etiketak

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Event
eu: Gertaera

en: Attachment
eu: Eranskina

en: All
eu: Guztiak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Location
eu: Kokalekua

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Map
eu: Mapa

en: author
eu: egilea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Asc
eu: Goraka
