OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Images
fi: Kuvat

en: Author
fi: Tekijä

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Description
fi: Kuvaus

en: Latest Articles
fi: Viimeisimmät artikkelit

en: Administration
fi: Ylläpito

en: More
fi: Lisää

en: Tags
fi: Tagit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Quote
fi: Lainaus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Attachment
fi: Liite

en: All
fi: Kaikki

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Location
fi: Sijainti

en: Gallery
fi: Galleria

en: Address
fi: Osoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Map
fi: Kartta

en: author
fi: kirjoittaja

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: About
fi: Tietoja

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Card
fi: Kortti

en: @interval ago
fi: @interval sitten

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
