OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: More
mg: Tohiny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
