OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Location
mn: Байрлал
