OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: More
ps: نور

en: Tags
ps: بچوي

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Attachment
ps: نښل

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Footer
ps: پښۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Map
ps: نقشه

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
