OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Author
sr: Аутор

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: More
sr: Више

en: Date
sr: Датум

en: Default
sr: Подразумевано

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Newsletter
sr: Билтен

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Recent content.
sr: Скорашњи садржај
