OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: Link
th: ลิงค์

en: All
th: ทั้งหมด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Address
th: ที่อยู่

en: Map
th: แผนที่

en: author
th: ผู้เขียน

en: Video
th: วีดีโอ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
