OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Author
be: Аўтар

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: More
be: Болей

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Attachment
be: Дадатак

en: All
be: Усе

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Map
be: Мапа

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
