OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Administration
br: Mererezh

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn
