OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Author
lt: Autorius

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Latest Articles
lt: Paskutiniai straipsniai

en: Administration
lt: Administravimas

en: More
lt: Daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Event
lt: Įvykis

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: All
lt: Visi

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Footer
lt: Poraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Address
lt: Adresas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Map
lt: Žemėlapis

en: author
lt: autorius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: About
lt: Apie

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
