OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (63 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: Author
uk: Автор

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Description
uk: Опис

en: Latest Articles
uk: останні статті

en: Administration
uk: Адміністрування

en: More
uk: Ще

en: Tags
uk: Теґи

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Quote
uk: Цитувати

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Event
uk: Подія

en: Attachment
uk: Долучення

en: All
uk: Все

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Location
uk: Місце розташування

en: Gallery
uk: Галерея

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Map
uk: Мапа

en: Your Email
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: author
uk: автор

en: Video
uk: Відео

en: Carousel
uk: Карусель

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Connect
uk: З'єднання

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: YouTube URL
uk: Посилання YouTube

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Card
uk: Картка

en: @interval ago
uk: @interval тому

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Event Details
uk: Подробиці події

en: Asc
uk: Зрост

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Hero
uk: Герой

en: Cards
uk: Картки

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Recent content.
uk: Останні матеріали.

en: @interval hence
uk: @interval віднині
