OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Images
am: ምስሎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Tags
am: መለያዎች

en: Date
am: ቀን

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Location
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Newsletter
am: መጽሄት

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
