OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Images
ar: الصور

en: Author
ar: المؤلف

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: الإدارة

en: More
ar: المزيد

en: Tags
ar: وسوم

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Quote
ar: الاقتباس

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Event
ar: الحدث

en: Attachment
ar: المرفق

en: All
ar: الكل

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Footer
ar: التذييل

en: Location
ar: الموضع

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Map
ar: خريطة

en: author
ar: مؤلف

en: Video
ar: فيديو

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Newsletter
ar: النشرة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Card
ar: بطاقة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Asc
ar: تصاعدي
