OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Images
bs: Slike

en: Author
bs: Autor

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: Tags
bs: Tagovi

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Help
bs: Pomoć

en: Event
bs: Događaj

en: Attachment
bs: Prilog

en: All
bs: Sve

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija

en: Address
bs: Adresa

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
