OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: More
hy: Ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Map
hy: Քարտեզ

en: author
hy: հեղինակ

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: @interval hence
hy: @interval անց
