OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: More
ne: थप

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Attachment
ne: संलग्न

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Footer
ne: फुटर

en: Location
ne: स्थान

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: About
ne: बारेमा

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: « First
ne: « पहिलो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
