OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Administration
os: Разамынад

en: More
os: Ноджы

en: Tags
os: Тегтæ

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
