OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Attachment
se: Mielddus

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra
