OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Description
si: විස්තරය

en: Latest Articles
si: නවතම ලිපි

en: Administration
si: පාලනය

en: More
si: තව

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
