OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Author
sk: Autor

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: More
sk: Viac

en: Tags
sk: Značky

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Event
sk: Podujatie

en: Attachment
sk: Príloha

en: All
sk: Všetky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Footer
sk: Päta

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Gallery
sk: Galéria

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Map
sk: Mapa

en: author
sk: autor

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Asc
sk: Vzostupne
