OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Author
sl: Avtor

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: More
sl: Več

en: Tags
sl: Oznake

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Attachment
sl: Priponka

en: All
sl: Vsi

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Footer
sl: Noga

en: Location
sl: Mesto

en: About
sl: O modulu

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
