OpenChurch Theme (3.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
