OpenChurch Theme (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Details
jv: Lengkapé

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér
