OpenChurch Theme (3.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Button Color
nl: Knopkleur

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Content Above
nl: Boven inhoud

en: Content Below
nl: Onder inhoud

en: Next Steps
nl: Volgende stappen

en: Pagination
nl: Paginering

en: Get Started
nl: Begin hier

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: First page
nl: Eerste pagina

en: <em>You haven’t created any frontpage content yet.</em>
nl: <em>U heeft nog geen inhoud gemaakt voor de voorpagina.</em>

en: Drupal is an open source platform for building amazing digital experiences. It’s made, used, taught, documented, and marketed by the <a href="@drupal_community">Drupal community</a>. Our community is made up of people from around the world with a shared set of <a href="@drupal_values">values</a>, collaborating together in a respectful manner. As we like to say:
nl: Drupal is een open source-platform voor het bouwen van verbazingwekkende digitale ervaringen. Het wordt gemaakt, gebruikt, onderwezen, gedocumenteerd en vermarkt door de <a href="@drupal_community">Drupal-gemeenschap</a>. Deze gemeenschap bestaat uit mensen uit de hele wereld met een aantal gedeelde <a href="@drupal_values">waarden</a>, die samenwerken op een respectvolle manier. Zoals we graag zeggen:

en: Come for the code, stay for the community.
nl: Kom voor de code, blijf voor de gemeenschap.

en: There are a few ways to get started with Drupal:
nl: Er zijn verschillende manieren om met Drupal aan de slag te gaan:

en: <a href="@drupal_user_guide">User Guide:</a> Includes installing, administering, site building, and maintaining the content of a Drupal website.
nl: <a href="@drupal_user_guide">Gebruikersgids:</a> Over het installeren, beheren, bouwen en onderhouden van een Drupal website.

en: <a href="@create_content">Create Content:</a> Want to get right to work? Start adding content. <strong>Note:</strong> the information on this page will go away once you add content to your site. Read on and bookmark resources of interest.
nl: <a href="@create_content">Inhoud maken:</a> Meteen aan de slag? Begin met het toevoegen van inhoud. <strong>Opmerking:</strong> de informatie op deze pagina verdwijnt als er inhoud aan de site toegevoegd wordt. Lees verder en maak snelkoppelingen naar interessante bronnen.

en: <a href="@drupal_extend">Extend Drupal:</a> Drupal’s core software can be extended and customized in remarkable ways. Install additional functionality and change the look of your site using addons contributed by our community.
nl: <a href="@drupal_extend">Drupal uitbreiden:</a> Drupal kan worden uitgebreid en aangepast op allerlei manieren. Voeg aanvullende functionaliteit toe en wijzig het uiterlijk van de site met toevoegingen die door de gemeenschap bijgedragen worden.

en: Bookmark these links to our active Drupal community groups and support resources.
nl: Maak snelkoppelingen van deze links naar actieve groepen binnen de Drupal-gemeenschap en bronnen van ondersteuning.

en: <a href="@drupal_global_training_days">Global Training Days:</a> Helpful information for evaluating Drupal as a framework and as a career path. Taught in your local language.
nl: <a href="@drupal_global_training_days">Wereldwijde Trainingsdagen:</a> nuttige informatie voor het evalueren van Drupal als framework of als carrière. Gegeven in de lokale taal.

en: <a href="@drupal_events">Upcoming Events:</a> Learn and connect with others at conferences and events held around the world.
nl: <a href="@drupal_events">Evenementen:</a> Leer en verbind met anderen op conferenties en evenementen rond de wereld.

en: <a href="@drupal_community">Community Page:</a> List of key Drupal community groups with their own content.
nl: <a href="@drupal_community">Gemeenschapspagina:</a> Lijst van belangrijke groepen in de Drupal-gemeenschap.

en: Get support and chat with the Drupal community on <a href="@drupal_slack">Slack</a> or <a href="@drupal_chat">DrupalChat</a>. When you’re looking for a solution to a problem, go to <a href="@drupal_answers">Drupal Answers on Stack Exchange</a>.
nl: Vind ondersteuning en chat met de Drupal-gemeenschap op <a href="@drupal_slack">Slack</a> of <a href="@drupal_chat">DrupalChat</a>. Ga voor oplossingen op veel problemen naar  <a href="@drupal_answers">Drupal Answers op Stack Exchange</a>.

en: Hero (full width)
nl: Hero (volledige breedte)

en: Congratulations and welcome to the Drupal community.
nl: Gefeliciteerd en welkom bij de Drupal gemeenschap.
