OpenChurch Theme (3.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
