OpenChurch Theme (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Footer
vi: Phần chân

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Details
vi: Chi tiết

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước
