OpenChurch Theme (3.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Details
bs: Detalji

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Link color
bs: Boja linka

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
